Кожен раз, роздумуючи про оригінальний подарунок, ми хочемо, щоб він виглядав дорого і привертав до себе захоплені погляди. Красива фотографія, портрет, виконані в техніці фотостіжок , нікого не залишать байдужим. Раніше ми милувались фотографіями в альбомах, пізніше – на екранах монітора, тепер цю красу можна відтворити і на тканині.
Хочу звернути увагу, що створення дизайнів у фотостіжку освоєне не багатьма майстрами і компаніями і зустрічається не дуже часто. Напевне, більшість з Вас теж вперше знайомляться з цією технікою. Тому в кількох словах розповім про цю вишивку. Фотостіжок – це один із способів машинної вишивки. Зображення створюється за рахунок прокладання стібків різної довжини у хаотичному порядку. Будь-яку картинку, малюнок, фотографію спочатку потрібно обробити в графічному редакторі, наприклад у Photoshop. Потім уже сам дизайн вишивки створюють у спеціальній програмі. Важливо пам’ятати – чим краще початкове зображення, тим якісніший буде дизайн машинної вишивки.
У цій техніці складнощів багато. Але результат того вартий. І коли з-під голки вишивальної машини з’являється майже виріб мистецтва, задоволенню немає меж.

Запрошую у галереї переглянути фото моїх робіт, виконаних у техніці фотостіжок. До речі, фотостіжком можна прикрасити не лише інтер’єр у вигляді картин ( як ми зазвичай можемо подумати). Гармонійно і стильно від буде виглядати на таких виробах як, наприклад, сумки, обкладинки, інше. В одязі з такою вишивкою завжди будете виглядати оригінально і стильно. Для прикладу кілька фото з моїми роботами:

І хочу викласти на показ кілька портретів, які були виготовлені по фото (вибрала саме такі випадки, коли фото були не дуже хорошої якості). Порівняйте результат:

І тепер про ціни – при умові, що фото, з якої потрібно зробити портрет, належної якості - ціна коливатиметься в межах 700-800грн (дизайн + вишивка + матеріали). За аналогічний портрет, виконаний в одноколірній гамі (сепія) – 600-650грн. Ціна розрахована за розмір 30смх40см.

Пропоную  також для вишивання готові дизайни у фотостіжку (ціна вишитого полотна -600грн):